Благовістя джерело живої води

Поставте собі запитання, чи щасливі ви, що зустріли Ісуса і ваше ім’я записано в Книгу Життя? Людині, яка дізналася приголомшливу новину, хочеться поділитися нею з оточуючими. Тільки уявіть, що ваше життя змінилося, заграло іншими барвами, чи зможете ви мовчати про це? Чи помічали ви такий парадокс: якщо людині щось дуже подобається, якась річ чи послуга, вона мимоволі про це говоритиме іншим.

Нестримна радість

У благовісті важливо пам’ятати, що Божого спасіння і любові вистачить усім — не будемо ж приховувати від людей Джерело Живої води! Любов до Бога і співчуття до світу, що гине, — ось що має нас мотивувати до благовістя! Якщо в нашому серці буде любов Бога, нам буде легше розповісти іншим про любов Христа.

Благовістити — означає ділитися Доброю звісткою, тому головний спосіб помилитися — це не розповісти послання зовсім.

Яку благу звістку приніс Ісус Христос?

Блага звістка — це і є Євангеліє. Це — добра звістка, добра новина. Якщо звернутися до Писання — там сказано: «…Він проходив містами й селищами, проповідуючи й благовістячи Царство Боже…» (Лк. 8:1). В іншому місці написано: «… Царство Боже благовіствується, і всякий зусиллям входить у нього.» (Лк. 16:16).

З цих віршів ми бачимо, що блага звістка — це те, що Царство Боже наблизилося до нас. У цьому полягає сенс нашого спасіння. Ісус говорив: «Мир залишаю вам, мир Мій даю вам; не так, як світ дає, Я даю вам. Нехай не бентежиться серце ваше і не лякається.» (Ін. 14:27), «У світі матимете скорботу, але мужайтеся: Я переміг світ.» (Ін. 16:33).

Тобто, блага звістка полягає в тому, що ми у своєму серці переселяємося з цього гріховного світу у світ Божий — у життя вічне, у Царство Небесне. Блага звістка полягає в тому, що через смерть Христа, через Його воскресіння, через дарування нам Святого Духа Царство Небесне тепер доступне нам.

Писання говорить: «Той, хто має Сина (Божого), має життя; той, хто не має Сина Божого, не має життя.» (1 Ін. 5:12). Тобто, коли ми приймаємо Ісуса Христа Господом, — ми будемо мати Царство Боже (життя вічне), ми будемо жити вже в іншому світі, який Бог нам відкриває Духом Святим.

Благовістя збільшує нашу любов до Бога і ближнього

Несучи благовістя іншим, ми благословляємо наше життя. У наше життя приходить справжнє щастя, любов, радість кожному дню, душевний мир. Ці дари Божі потрібно прийняти і поділитися з іншими людьми.

Вам может также понравиться...