Навіщо нам читати Біблію?

«Я думав, що Біблію дуже важко зрозуміти». «Мені вона здавалася жахливо нудною». «У мене виникала думка що я буду білою вороною?». «Чи бувало так, що у вас виникало бажання почитати Біблію, але подібні думки вас зупиняли?». Багатьом читання Біблії здається непосильним завданням. А якби ви дізналися, що Біблія може змінити ваше життя і зробити вас щасливішою людиною? І що читання цієї книги може бути дуже захопливим? Хочете дізнатися, що Біблія може вам запропонувати?

Ось лише кілька висловлювань тих, хто зрозумів, що читання Біблії може збагатити їхнє життя.

Єзекіль, якому трохи більше 20 років, каже: «Раніше я був схожий на водія, який безцільно їде дорогою. Але Біблія допомогла мені побачити, до чого прагнути, і знайти сенс у житті. У ній є корисні поради на кожен день».

Молода дівчина на ім’я Фріда ділиться: «Я була дуже запальною. Але завдяки Біблії я навчилася стримувати свої емоції. Мені стало легше ладнати з оточуючими, і тепер у мене набагато більше друзів».

А ось що каже Євніка, якій за 50: «Біблія допомогла мені змінити свій характер і порвати з поганими звичками».

А ось що каже Євніка, якій за 50: «Біблія допомогла мені змінити свій характер і порвати з поганими звичками».

Біблія допомогла цим людям і мільйонам інших її читачів стати по-справжньому щасливими. Вона може допомогти і вам (Ісая 48:17-18). Завдяки їй ви зможете: 1) навчитися приймати мудрі рішення, 2) знайти справжніх друзів, 3) справлятися зі стресом і, що найважливіше, 4) дізнатися істину про Бога. Поради, записані в Біблії, походять від Бога, тому ви ніколи не пошкодуєте, що дослухалися до них. Бог не може порадити те, що нам зашкодить.

Найголовніше — це почати. Що вам у цьому допоможе? І як зробити читання Біблії захопливим?

Вам может также понравиться...