Наповнюй серце словом Божим

Насажденное Слово Божье меняет человека — его реакции, эмоции, поведение. Я хочу сказать одно слово, возможно, оно будет касаться одного, двух или трех людей: если уже длительное время ты наполняешь свое сердце Словом Божьим и хранишь свое сердце, но еще не видно каких-то внешних результатов или плодов, это означает, что Бог закладывает очень глубокую и крепкую основу внутри тебя, потому что

Він готується побудувати дуже серйозну і важливу споруду.

Бо тільки Я знаю наміри які маю про вас говорить Господь наміри на благо а не на зло щоб дати вам майбутність і надію. (Єрем.29:11).

Я хочу сказати одне слово, можливо, воно стосуватиметься однієї, двох або трьох людей: якщо вже тривалий час ти наповнюєш своє серце Словом Божим і зберігаєш своє серце, але ще не видно якихось зовнішніх результатів або плодів, це означає, що Бог закладає дуже глибоку й міцну основу всередині тебе, бо Він готується збудувати дуже серйозну й важливу споруду.

Якщо ти дбаєш про те, щоб насаджувати Слово Боже у своєму серці, зберігаєш це Слово, але вже тривалий час зовні нічого не змінюється, це означає, що щось велике Бог бажає здійснити через тебе. І це не є лестощі, але це є правда!

Вивчай Біблію, і ти побачиш підтвердження цієї істини. Служіння Ісуса на землі було 3.5 роки, а готувався Він до цього служіння 30 років. Але за ці 3.5 роки Ісус перевернув увесь світ, про Нього говорили і говорять досі скрізь, а до цього ніхто про Нього не знав і не говорив. І все тому, що Ісус пройшов серйозну підготовку з будівництва внутрішнього фундаменту.

Отже, стан твого серця визначає твою долю.
Скажи Богові: «Я знаю, що моя доля — від Тебе, і ніхто й ніщо не зможе змінити або зупинити мою долю доти, доки я зберігаю своє серце. Допоможи мені, Господи, концентрувати свою увагу на те, що важливо. Допоможи мені, Господи, зберігати своє серце від злості, нечистоти, страху і невпевненості.

Допоможи мені, Господи, в Ім’я Ісуса Христа! Я не хочу знати Твоє Слово тільки своїм розумом, але я хочу, щоб Твоє Слово було насаджене всередині мене, тому що тільки насаджене Слово рятує мою душу. Дякую Тобі, Господи, за ту глибоку роботу, яка відбувається всередині мене.

Допоможи мені цінувати це. Навіть якщо зовні не відбувається нічого особливого, допоможи мені, Господи, вірити, що скоро я побачу, як це все вийде назовні. Я дякую і славлю Тебе, Ісусе, за те, що жодна людина не зможе перешкодити мені піднятися. Я дякую Тобі, Господи, що ніякі обставини і ситуації не зможуть зупинити мій розвиток. Моя доля — від Господа, і ця доля переможе всі перепони!»

Подумай про своє життя, подивися на те, що зараз відбувається у твоєму житті

Подумай про те, що сьогодні тебе розчаровує, через що ти плачеш і страждаєш, і, можливо, ти нікому про це навіть не говориш. Знай, усе це може змінитися. Це все зміниться! Це залежить від стану твого серця. Тому, щодня, мало-помалу, наповнюй своє серце Словом Божим, розмірковуй над цим Словом, тримайся за Його обітниці, безперестанку проголошуй Слово Боже у своє життя.

Навіть якщо ти нічого ще не бачиш у своєму житті, навіть якщо здається, що зникає навіть те мале, що ти маєш, однаково, тримайся за Слово Боже, і зберігай це Слово у своєму серці, і з тебе почне бити фонтан життя!

Ти зможеш бути радісним навіть тоді, коли ти будеш перебувати в поневіряннях, коли тобі буде здаватися, що у всіх щось відбувається, а в тебе все стоїть на місці. Диявол часто шепоче тобі на вухо брехню про те, що ти не народився в потрібний час, у потрібній сім’ї, у потрібній країні. Бог каже тобі сьогодні, що це все брехня!

Бог визначив і вирішив день і місце твого народження. Бог визначив і вирішив, що ти будеш жити! Бог має для тебе дивовижний план, і цей план здійсниться! Найголовніше, тобі потрібно співпрацювати з Богом. Стан твого серця вирішує ВСЕ! Бережи твоє серце!

Стан твого серця вирішує ВСЕ

«Боже, я дякую і славлю Тебе! Дякую за Твоє Слово, яке Ти послав, щоб воно здійснило те, для чого Ти послав це Слово, і щоб воно здійснилося в житті кожної людини, яка прийняла це Слово. Я дякую Тобі, Отче, що Ти зміцнюєш серця людей! Я дякую, що життєві обставини будуть змінюватися, тому що вони зобов’язані змінитися! Ми дякуємо Тобі, Господи, за Твоє Слово, яке затверджене на небесах. Коли це Слово знаходить місце в наших серцях, тоді Ти вселяєшся в ці серця. Ти живеш у серці тієї людини, яка благоговіє перед Словом Твоїм, і Ти являєш Себе в житті такої людини. Я дякую Тобі, Господи, за кожну людину, яка відкрила Своє серце для Твого Слова. В Ім’я Ісуса Христа!»

Багатих вам благословень у цей день!