Як біблія зцілила моє життя і зробила щасливою людиною

Яка щира любов проявляється серед тих людей, хто вірить Богу, хто повірив Ісусу Христу і прийняв його у своє серце. Ось така, затишна і тепла атмосфера панує серед нас. Ми приділяємо час один одному увагу і надаємо практичну допомогу. Я відчув(ла) себе частиною великої люблячої родини.

Незабаром я побачив(ла) у Біблії те, що назавжди змінило моє життя

Із самого дитинства я боялася смерті. І ось тепер я дізналася, що Ісус учив про воскресіння! (Івана 5:28, 29). Я також дізналася, що Бог любить мене (1 Петра 5:7). Особливо мене зачепили слова з Єремії 29:11: «Я добре знаю те, що задумав для вас, — каже Бог, — Я задумав для вас мир, а не лихо, щоб дати вам майбутнє і надію». У мене з’явилася надія жити вічно в раю на землі (Псалом 37:29).

Яка щира любов проявляється серед тих людей, хто вірить Богу, хто повірив Ісусу Христу і прийняв його у своє серце. Серед нас панує затишна і тепла атмосфера. Я відчув(ла) себе частиною великої люблячої родини.

Вивчаючи Біблію, я зрозумів(ла), що мені потрібно змінити своє життя, щоб відповідати моральним нормам Бога

Я став(ла) дружити з тими, хто чинив на мене позитивний вплив і допомагали мені дотримуватися високих духовних цінностей (Притчі 13:20).

Як покращилося моє життя

Дружба з Богом врятувала мені життя. Ми з Тоні також відчули Божу підтримку у важкі часи. Ми навчилися покладатися на Бога й упевнені, що він завжди був поруч і піклувався про нашу сім’ю (Псалом 55:22).

Вам может также понравиться...