Як біблія змінила моє життя

Якось улітку я подорожувала Європою разом з іншими вчителями. Ми відвідали Вестмінстерське абатство, собор Паризької Богоматері та Ватикан, а також безліч маленьких церков. І скрізь я ставила багато запитань. Повернувшись додому, я побувала в кількох церквах. Але ніхто так і не зміг відповісти на мої запитання.

У чому сенс життя? Чому люди страждають і вмирають? Що принесе майбутнє? Чи любить мене Бог? Чи виникали у вас коли-небудь такі запитання? Якщо так, то ви не самотні. Над ними замислюються люди по всьому світу. Чи можна знайти на них відповіді?

У чому сенс життя?

У РОЗАЛІНДИ, яка виросла в Англії, була невгамовна жага до знань. Їй також хотілося допомагати людям. Тому вона влаштувалася на роботу, до якої входила допомога бездомним. Крім того, вона допомагала інвалідам і тим, хто важко навчається. Закінчивши університет, вона отримала престижну посаду. Але, навіть займаючись справою, яка їй подобалася, і маючи матеріальний достаток, вона продовжувала запитувати себе: «Для чого ми живемо? У чому сенс життя?»

Питання про сенс життя може звучати по-різному, наприклад: «Навіщо я живу?», «Чи є в моєму житті мета?». Біблія відкриває нам, що сенс нашого життя в тому, щоб розвивати дружбу з Богом. Ось деякі найважливіші біблійні істини.

Чому виникає таке питання?

Люди, на відміну від тварин, мають розум. Ми можемо вчитися на помилках минулого, планувати майбутнє і шукати сенс життя.

Як відповідають деякі?

Багато хто думає, що головна мета життя — досягти багатства і слави, що саме це приносить щастя.

Що це означає на практиці?

Людина сама вирішує, що в житті головне. Особисті бажання й уподобання важливіші, ніж воля Бога.

Чого вчить Біблія?

Бог хоче, щоб життя приносило нам радість. Соломон написав: «Немає для людини нічого кращого, ніж їсти й пити і давати своїй душі насолоджуватися добрими плодами своєї праці. Я побачив, що і це — від руки істинного Бога» (Екклезіаст 2:24).

Бог також хоче, щоб ми любили свою сім’ю і дбали про неї. Зверніть увагу на прості, практичні вказівки, які даються кожному члену сім’ї:

  • Чоловіки повинні любити своїх дружин, як свої тіла» (Ефесянам 5:28).
  • «Дружині слід глибоко поважати чоловіка» (Ефесянам 5:33).
  • «Діти, будьте слухняні своїм батькам» (Ефесянам 6:1).

Застосування цих біблійних принципів допоможе нам знайти щастя і достаток. Але найважливіше, що ми можемо робити сьогодні,- це якомога більше дізнаватися про нашого Творця і розвивати з ним дружні стосунки. Біблія спонукає: «Наблизьтеся до Бога». І тоді «він наблизиться до вас» (Якова 4:8). Якщо ви відгукнетеся на це запрошення, ваше життя стане по-справжньому осмисленим.

  • Бог — наш Творець. У Біблії сказано: «Він [Бог] створив нас, а не ми створили себе» (Псалом 100:3; Одкровення 4:11).
  • Для всіх своїх творінь, зокрема й для нас, Бог передбачив певну мету (Ісая 45:18).
  • Бог створив нас із «духовними потребами», включно з потребою знайти сенс життя (Матвія 5:3). І він хоче, щоб ця потреба була задоволена (Псалом 145:16).
  • Ми задовольняємо наші духовні потреби, розвиваючи дружбу з Богом. Хоча сама думка про те, щоб стати другом Бога, комусь може здатися нереальною, Біблія спонукає нас: «Наблизьтеся до Бога, і він наблизиться до вас» (Якова 4:8; 2:23).

Як покращилося моє життя

Я дуже дорожу своїми стосунками з Богом. Я відчуваю справжній мир і глибоку радість від того, що знаю його. Величезне щастя мені також приносить спілкування з співслужителями. Ще ніколи я не була такою щасливою! Я знайшла справжній сенс життя і дуже вдячна за це Богові.

Те, що я дізналася з Біблії, вдихнуло в моє життя радість і заповнило порожнечу в серці.

Коли мова заходить про Біблію, дехто каже: «Я надто зайнятий», «Це дуже важка книга», «Не хочу зв’язувати себе зобов’язаннями». Але є люди, які думають по-іншому. Вони скористалися можливістю дізнатися, чого вчить Біблія.

Мільйонам людей це вдалося. Вони знайшли задовольняючі відповіді на свої запитання в Біблії. Хотілося б вам дізнатися, про що йдеться в цій книзі? Тоді вам, найімовірніше, сподобається ідея безкоштовно вивчати Біблію.

Ці висловлювання підтверджують слова Ісуса Христа: «Щасливі ті, хто усвідомлює свої духовні потреби» (Матвія 5:3). Так, у кожної людини є вроджені духовні потреби. Задовольнити їх і заповнити внутрішню порожнечу може тільки Бог. Для цього він користується своїм Словом, Біблією.

Вам может также понравиться...