Що для вас зробив Бог?

Багато людей охоче визнають, що саме Бог створив Всесвіт, навколишній світ і людей. Адже живі організми настільки складні й унікальні, що за всім цим просто не може не стояти розумний Конструктор. Чимало людей щодня дякують Богові за дар життя. Вони також усвідомлюють, що в усьому залежать від нього, адже ми не можемо жити без повітря, води та їжі. Крім того, наше життя було б неможливим без природних циклів, які встановив Творець.

Ми правильно робимо, якщо дякуємо за все це Богові, адже саме він є джерелом нашого життя (Псалом 104:10-28; 145:15, 16; Дії 4:24). Побачити Божу любов нам допоможе роздум про всі його дари, завдяки яким можливе життя на землі. Апостол Павло висловив це так: «[Бог] дає всім життя, і дихання, і все. Оскільки ми ним живемо, і рухаємося, і існуємо» (Дії 17:25, 28

Однак Божа любов виражається не тільки в його турботі про наші фізичні потреби. Він також підніс нас над тваринами: наділив духовними потребами і дав можливість задовольняти їх (Матвія 5:3). Завдяки цьому слухняні Богові люди зможуть у майбутньому стати частиною його сім’ї, «дітьми Бога» (Римлянам 8:19-21).

Бог дав можливість вибору!

Якщо ви на хвилину зупинитеся і поміркуєте про справи Бога, то побачите, як багато він зробив для всього людства і особисто для вас. Він подарував нам життя, наділив інтелектом і дав усе необхідне для підтримки життя.

Бог дав можливість обирати людині, що краще: любити чи ненавидіти, благословляти чи заздрити, жити в страху чи жити в мирі з собою та оточуючими, бути в радості чи смутку, щасливим бути чи нещасним.

Бог вчить нас любити, зокрема, показуючи різницю між Його любов’ю і людською. Хочемо ми цього чи ні, але наше розуміння любові сформоване нашим оточенням. Скільки разів у сім’ї, у колі друзів, у книжках, фільмах, передачах ми чули, як любов’ю називали похіть або бажання комфорту і щастя за рахунок іншого. Після того, як ми прийшли до Бога, почалося наше звільнення від образу хибної любові.

«…любов від Бога і кожен хто любить народжений від Бога і знає Бога.»(1 Ин.4:7)

Вам может также понравиться...