Біблія може допомогти нам у найрізноманітніших сферах життя?

Біблія — це не звичайна книга. В ній записані поради нашого Творця (2 Тимофія 3:16). Вона може мати величезний вплив на ваше життя. У Біблії говориться: «Слово Бога живого і дієве» (Євреям 4:12). Вона здатна дати нам керівництво в повсякденному житті та допомогти познайомитися з Богом і його обіцянками (1 Тимофія 4:8; Якова 4:8).

Керівництво в повсякденному житті

Біблія може допомогти нам у найрізноманітніших сферах. Ось деякі сфери, в яких вона дає практичні поради.

  • Стосунки з оточуючими (Ефесянам 4:31 32; 5:22, 25, 28, 33).
  • Емоційне та фізичне здоров’я (Псалом 37:8; Притчі 17:22).
  • Моральні цінності (1 Коринтян 6:9, 10).
  • у достаток (Притчі 10:4; 28:19; Ефесянам 4:28).

Одній молодій парі з Англії Біблія допомогла зміцнити шлюб. Як і багатьом молодятам, цьому подружжю було непросто пристосуватися одне до одного і налагодити відкрите спілкування. Але вони спробували застосувати те, що прочитали в Біблії.

Що це дало? Вісент каже: «Біблійні поради допомогли мені розв’язувати труднощі, що виникають між нами, з любов’ю і розумінням. Застосування принципів з Біблії змінило наш шлюб». Його дружина Емілі додає: «Нам дуже допомогли приклади богобоязливих чоловіків і жінок, про яких йдеться в Біблії. Тепер наш шлюб приносить мені радість і задоволення, нас об’єднують спільні цілі».

Знання про Бога

Біблія допомогла Вісенту і в іншому відношенні. Він каже: «Читаючи Біблію, я як ніколи зблизився з Богом». Зі слів Вісента видно, що Біблія може допомогти познайомитися з Богом. Читання цієї книжки дасть вам змогу не тільки поліпшити своє життя за допомогою цінних порад від Бога, а й стати його другом.

Ви дізнаєтеся, що Бог обіцяє прекрасне майбутнє — світ, у якому ви зможете насолодитися «істинним життям». І це життя триватиме нескінченно (1 Тимофія 6:19). Жодна інша книга не запропонує вам цього!

Якщо ви налаштуєтеся регулярно читати Біблію і дотримуватиметеся цієї мети, ви зможете знайти керівництво для повсякденного життя і познайомитися з Богом. Але найімовірніше, під час читання Біблії у вас виникне безліч запитань. Що робити в цьому випадку?

Гарний приклад у цьому відношенні подав один ефіопський вельможа, який жив близько 2 000 років тому. Він читав Святе Письмо, і йому багато чого було неясно. Коли його запитали, чи розуміє він, що читає, він відповів: «Як же мені зрозуміти без пояснення?» Він охоче прийняв допомогу християнина на ім’я Пилип, який добре знав Святе Письмо (Дії 8:30, 31, 34, Смисловий переклад).

Почніть читати Біблію вже сьогодні і дозвольте їй відкрити перед вами шлях до кращого життя.