Як вигнати страх зі свого життя?

Чи переслідує вас страх? Страх може маскувати себе під занепокоєння, турботи, побоювання або спантеличеність, але все це засновані на страху емоції. Причина страху міститься в його визначенні: «Емоції, пережиті в передчутті болю або небезпеки». Причина страху міститься в його визначенні: «Емоції, пережиті в передчутті болю або небезпеки». Як позбутися цих негативних емоцій?

Слово тут «передчуття». Ворог намагається нав’язати вам образ найгіршого можливого результату, щоб ви злякалися. Біблія — це приписи від страху та інших негативних емоцій. Замисліться ось над чим: коли люди хворі, вони шукають лікаря, бо вірять, що ліки, прописані їм, зроблять їх здоровими. Ворог використовує страх, щоб залякувати багатьох дітей Божих. Духовними очима я бачу його стоячим на шляху Божих благословень для нас.

Ось одна річ на яку ви маєте зважитися, щоб вигнати страх:

Ось одна річ, на яку ви маєте наважитися, щоб вигнати страх: відмовтеся очікувати болю й небезпеки у своїй уяві. 2 Кор. 10:4-5 радить «скидати задуми й усяку зверхність, що повстає проти пізнання Божого, і полонити кожну думку на послух Христу». Згідно з цим місцем Писання, ви можете полонити саморуйнівні думки, які ворог насадив у ваш розум. Не дозволяйте їм безконтрольно поширюватися у вашому розумі, руйнуючи все навколо! Замість цього беріть у полон думки страху, фокусуючись на тому, що вам відомо про Бога з Його Слова. Боже Слово говорить:

  • «Не бійся, бо Я з тобою, не бентежся, бо Я — Бог твій; Я укріплю тебе, і допоможу тобі, і підтримаю тебе десницею правди Моєї» (Іс. 41:10).
  • «Чи не наказав Я тобі: будь твердий і мужній, не бійся і не жахайся, бо з тобою Господь, Бог твій, скрізь, куди б ти не пішов» (І.Нав. 1:9).
  • «Господь Сам піде перед тобою, Сам буде з тобою, не відступить від тебе, і не залишить тебе, не бійся і не жахайся» (Втор. 31:8).

У всіх цих уривках Писання Господь запевняє Своїх дітей: «Я з вами». Це твердження, яке вам потрібно вкладати у своє серце, коли страх намагається охопити вас. Ви ніколи не самотні — Господь із вами.

До того ж, Господь каже Своєму народу не жахатися. Слово «жах» походить від слова, що означає «бути не здатним».

Однак у такі часи вам необхідно нагадувати собі, що Господь із вами і Він здатний.

Однак Слово Боже дає нам припис припиняти страх біля самого кореня. Припис, до якого я звертаюся, коли страх намагається охопити мене, — це 1 Ін. 4:18: «У любові немає страху, але досконала любов виганяє страх, бо в страху є мука. Той, хто боїться, недосконалий у любові.»

Бог не хоче, щоб Його діти жили в муках і були жертвами залякування ворога. Ісус прийшов звільнити нас і зруйнувати справи диявола силою Свого Слова!

Бог — наше джерело досконалої любові. 1 Ін. 4:8 говорить нам: «Хто не любить, той не пізнав Бога, бо Бог є любов». З пізнанням Ісуса набувається почуття безпеки. Так говорить Святе Письмо: «У любові немає страху, але досконала любов виганяє страх, тому що в страху є мука. Той, хто боїться, недосконалий у любові». (1 Іоанна 4:18)